fbpx

Полициски билтен: радовишанец искршил апарати за игра во казино

 Полициски билтен: радовишанец искршил апарати за игра во казино

Вчера во 21:40 часот во Полициската станица Радовиш било пријавено дека Н.Н. (59) од Радовиш скршил апарат за игри на среќа во казино во Радовиш.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Share via
Copy link