fbpx

Полициски билтен:физички напад во Радовиш,жена нападнала жена

 Полициски билтен:физички напад во Радовиш,жена нападнала жена

Вчера во 14:10 часот во Полициската станица Радовиш, Ф.К.(20) од Радовиш пријавила дека на ул.„Калаузлиска“ во Радовиш била физички нападната од М.А. од Радовиш.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Share via
Copy link