fbpx

Полициски билтен:физички нападната струмичанка

На 16.01.2022 во 22:00 часот во Полицискат станица Струмица М.К. (65) од Струмица пријавила дека околу 21.20 часот на улица „1-ви Мај“ во Струмица била физички нападната од Е.А.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Share via
Copy link