fbpx

Валандовчанец пронајден починат во својот дом

 Валандовчанец пронајден починат во својот дом

Полицијата соопшти дека вчера во 18:30 часот во Полициската станица Валандово било пријавено дека во домот во Валандово бил пронајден починат Б.Е.(56) од Валандово.

Лекар од итна медицинска помош констатирал смрт, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Share via
Copy link