AMD Strela

 

Контакт

Aster Fest

 

ВИДЕО

НАЈЧИТАНИ ВЕСТИ

Струмичани „гуворат„ чуден јазик: „Дај еден куросан за доо Трајанка“

Струмичани „гуворат„…

„Пари турувате ли у телефон?“; „Дај две кутии цигари без…

Фото-Пејачките со стилот блеснаа во Валандово,но наградите ги заобиколија...

Фото-Пејачките со стилот…

Куси здолништа, длабоки деколтеа, високи потпетици, свечени…

Во Дојран немаше игла каде да падне

Во Дојран немаше игла каде…

Дојран никогаш не бил пополн и попосетен за првомајските…

Инцидент на струмичкото корзо-двајца завршија во болница

Инцидент на струмичкото…

Вечерва околу 23 часот на струмичкото корзо се случи инцидент,…

,,Моја кралице,, и Јордан Митев најдобри на Охридски трубадури

,,Моја кралице,, и Јордан…

Фолк пејачот Јордан Митев на фолк-вечерта од фестивалот…

FACEBOOK